Ã–VRIGT / Diverse / Bokstöd 11482246

nr 1148 2246

Bokstöd

ett par, konstmassa, bemålade, höjd: 18 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:40:56