MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bookend 11482246
nr 1148 2246
BOOKEND
ett pairs, konstmassa, bemålade, höjd: 18 cm, slitage, skador.
ett par, konstmassa, bemålade, höjd: 18 cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday December 4 2017
at 20:40:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr